- FSHOLDING

Цена
€9 90 / 19 36 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Чаша |
| Тип продукт. | Чаша |
| Марка | World of Warcraft |
| Марка | World of Warcraft |
| Тегло | 0.34кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Чаша |
| Размер | Един размер |
| Цвят | Многоцветен |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Керамика |
| Тема/Игра | World of Warcraft |
| Тегло | 0.34кг |
Керамична чаша World of Warcraft: Орда - 325ml
Покажете своята вярност към Ордата с тази официално лицензирана керамична чаша. С емблематичния символ на Ордата, тя е идеална за сутрешното ви кафе или чай, добавяйка частица от Азерот към ежедневието ви.
Ключови Предимства
- Официален продукт на World of Warcraft — Автентичен дизайн на Ордата с висококачествен печат.
- Идеален размер за топли напитки — Капацитет 325ml, подходящ за кафе, чай или горещ шоколад.
- Издръжлива керамика — Подходяща за микровълнова и съдомиялна машина за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 325ml |
| Материал | Керамика |
| Дизайн | Емблема на Ордата |
Какво има в кутията
- 1 x Чаша World of Warcraft: Орда
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







